• Lietuvių
  • English

Manufuture.lt

Verslumo kompetencijų ugdymas ir naujų produktų kūrimo mokymai

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, įgyvendindama projektą „MTEP tinklų integracija ateities gamybai“, organizuoja nemokamus mokymus, skirtus mokslininkams ir kitiems tyrėjams dalyvaujantiems verslo įmonių veikloje ir turintiems realias galimybes bei motyvaciją pritaikyti įgytas žinias praktikoje.

Mokymai vyks š.m. balandžio 23-24 dienomis, Vilniuje, konferencijų centre „Karolina“ (Sausio 13-osios g. 2)
Pranešėjas: dr. Modestas Gelbūda, ISM mokslinių tyrimų direktorius, BILD (the Baltic Institute forLeadershipDevelopment) valdybos narys

Dr. Modestas Gelbūda 13 metų studijavo ir vykdė mokslinius tyrimus Skandinavijos, JAV ir Didžiosios Britanijos universitetuose, tarp jų prestižiniuose Stanfordo ir Londono universitetuose. Savo darbus jis publikavo pirmaujančiuose tarptautinio verslo žurnaluose – „Journalof International Management“, „Management International Review“ ir kituose. Šalia akademinės veiklos Modestas Gelbūda aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje (PVPA, NMA, ŽEF ir kt.), turi daugiametę verslo kūrimo ir valdymo patirtį. Jis yra 2 įmonių bendrasavininkas, taip pat reguliariai konsultuoja įmones ir veda mokymus strategijos, tarptautinės plėtros, organizacijų mokymosi, verslumo ir naujų produktų kūrimo temomis.

Mokymai padės susidaryti realistišką požiūrį į naujų technologijų perkėlimą į rinką, suprasti kaip pereiti nuo tyrimų iki naujų produktų pardavimų, kaip paversti techninę idėją į rinkai aktualaus produkto koncepciją ir kaip šią koncepciją sėkmingai perkelti į verslą.

Mokymų programa

Kurso metu išmoksite:

  • Kokie yra naujų produktų kūrimo sėkmės faktoriai
  • Kokius principus ir praktikas naujų produktų kūrimui taiko pasaulyje pirmaujančios įmonės
  • Kaip veikia „Stage-Gate“ sistema
  • Kokia organizacinė aplinka įtakoja naujų produktų kūrimo sėkmę
  • Kaip organizacijos gali skatinti verslumą „savo viduje“
  • Kas yra vadybos inovacijos ir vadybos eksperimentai
  • Kaip ir kodėl vadybos inovacijos suteikia konkurencinį pranašumą

Registracija į mokymus vyksta el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Papildoma informacija teikiama el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 5 207 4768

Mokymai organizuojami pagal Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA įgyvendinamą projektą Nr. VP1-3.1-ŠMM-05-K-02-023 “MTEP tinklų integracija ateities gamybai“ įgyvendinant Lietuvos 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioritetą „Tyrėjų gebėjimų stiprinimas“.

Research and innovation in Lithuania

Industrial research

Research policy and International cooperation

Science, business and society

DMC Firewall is a Joomla Security extension!