Plastinės chirurgijos privalumai (ne tik įžymybėms)

Plastinė chirurgija pastaruoju metu įgijo didelį populiarumą Indijoje, ypač tarp įžymybių. Įžymios Bolivudo asmenybės, įskaitant Priyanka Chopra, Anushka Sharma ir Shilpa Shetty, atliko estetines procedūras, kad pasiektų savo grožio idėją. Nors šios įžymybės daugiau dėmesio skyrė plastinės chirurgijos mokslui, tai taip pat sukėlė populiarią nuomonę, kad plastinė chirurgija skirta tik įžymybėms!

„Paprasta tiesa šiai klaidingai nuomonei – ne. Plastinė chirurgija tinka visiems“, – sako dr. Rajat Gupta.

Jis priduria: „Žmonės tiki, kad plastinė chirurgija yra tik gražinimas, bet neapsiriboja tik estetika. Plastinė chirurgija iš tikrųjų yra plati ir visapusė sritis, kuri taip pat orientuojasi į rekonstrukcines operacijas įvairioms ekstremalioms situacijoms, traumoms ir ligoms.

Staiga plastinės chirurgijos mada priskiriama kai kurioms operacijoms ir procedūroms. Krūtų didinimas, nosies operacija, pilvo plastikas ir veido pakėlimas padarė šią sritį labai paklausią. Tačiau yra grupė procedūrų, tokių kaip burnos ir žandikaulių operacijos, veido ir kūno deformacijų korekcija, nudegimų gydymas ir lūpų plyšių gydymas, apimantis ir terapinį metodą.

Plastinė chirurgija paprastam žmogui

Šios procedūros gali būti naudingos visiems, kurie medicininiu požiūriu turi teisę atlikti plastines ir rekonstrukcines operacijas. Nesvarbu, ar esate dideliame ekrane, ar ne, bet kuris asmuo gali norėti patobulinti savo išvaizdą.

Plastinė chirurgija paprastam žmogui suteikia daug naudos. Tai padeda pakelti jūsų įvaizdį ir sukuria teigiamą nuotaiką.

Tarp bendrų psichologinių pranašumų yra šie:

 • Padidinkite savo pasitikėjimą ir savigarbą
 • Pasiekite savo grožio ir sveikatos tikslus
 • Pagerinkite savo natūralią išvaizdą
 • Pagerina jūsų psichinę ir emocinę savijautą
 • Padeda gydyti socialinį nerimą ir depresiją

Be minėtų geros savijautos veiksnių, plastinė chirurgija padeda pasiekti optimalią savijautą. Priklausomai nuo operacijos tipo ir vietos, yra daug naudos sveikatai. Pavyzdžiui, rinoplastika (nosies operacija) padeda gydyti funkcinę miego apnėją, pilvo plastiko procedūra gali padėti suvaldyti nutukimą, o krūties rekonstrukcija gali padėti krūties vėžiu sergančiai pacientei.

Bendra nauda fizinei sveikatai yra:

 • Pagerina bendrą fizinę sveikatą
 • Skatina gyvenimo kokybę
 • Nosies operacija pagerina kvėpavimą ir miego kokybę
 • Padeda kontroliuoti svorį
 • Sumažina diabeto ir širdies ir kraujagyslių ligų riziką
 • Suteikia odai gražesnę išvaizdą ir sumažina odos dirginimą
 • Malšina skausmą
 • Geresnis regėjimas

nebėra „tabu”

Plastinės chirurgijos šaka buvo siejama su daugybe mitų. Svarbiausia šiame sąraše yra ta, kad plastinė chirurgija yra tik turtingųjų ir garsių žmonių įrankis. Tačiau tas suvokimas keičiasi.

Daktaras Rajat Gupta sako: „CK Birla ligoninės Plastikos ir estetikos centre siūlome įvairius gydymo protokolus visoms bendruomenės grupėms. Informuojame ir skatiname savo pacientus apie operacijų riziką ir naudą, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į savo tikslus, nepagarbindami įžymybių.

Buvo laikas, kai buvo manoma, kad plastinė chirurgija skirta tik moterims. Laimei, šis tabu taip pat buvo panaikintas. Visų amžiaus grupių vyrai, moterys ir vaikai gali pasinaudoti plastinės chirurgijos privalumais.