Viskas, ką reikia įtraukti į savo mitybos planą IVF metu

Valgykite sudėtingesnius („lėtus“) angliavandenius ir venkite labai perdirbtų.

Jūsų kūnas greitai virškina perdirbtus angliavandenius (pvz., sausainius, pyragus, baltą duoną ir baltus ryžius) ir paverčia juos cukraus kiekiu kraujyje. Sudėtiniai angliavandeniai (kurie turi skaidulų, pavyzdžiui, vaisiai, daržovės, pupelės ir nesmulkinti grūdai) virškinami lėtai ir riboja insulino kiekį. Atrodo, kad didelis insulino kiekis slopina ovuliaciją.

Venkite transriebalų ir rinkitės daugiau sveikų nesočiųjų riebalų.

Transriebalai (daugiausia randami tokiuose maisto produktuose kaip komerciniai kepiniai ir užkandžiai, gyvūniniai produktai, gruzdintos bulvytės ir kai kurie margarinai) didina atsparumą insulinui.
Aukštas insulino kiekis sukelia daug medžiagų apykaitos sutrikimų, kurie turi įtakos ovuliacijai

Gaukite daugiau augalinių baltymų

Augaliniai baltymai (iš pupelių, riešutų, sėklų) yra su sveikais riebalais ir yra palyginti mažai kaloringi.

Nepamirškite vitaminų:

Daugiau valgyk Gauti
Pilno grūdo B grupės vitaminai, vitaminas E, skaidulos
Vaisiai, daržovės Vitaminas C, antioksidantai
Liesa mėsa, pupelės Baltymai, cinkas, geležis
Mažo riebumo pieno produktai Baltymai, kalcis
DHA/Omega-3 (žuvis, riešutai,) Naudinga kūdikio smegenų ir nervų sistemos vystymuisi; sumažina priešlaikinio gimdymo riziką
Multivitaminai su 400 mcg folio rūgšties Sumažina nugaros smegenų ir smegenų defektų riziką, ypač likus savaitėms iki pastojimo ir pirmąjį nėštumo trimestrą

Vartokite choliną:

Jis padeda sumažinti žalingą genų poveikį, dėl kurio gali atsirasti apsigimimų, taip pat svarbus smegenų funkcijai, be kitų privalumų. Kiaušinių tryniuose, jautienos kepenyse ir žiediniuose kopūstuose yra labai daug cholino.

Alkoholį vartokite saikingai arba visiškai jo atsisakykite

Visiškai venkite kofeino

Premija: perkelkite.

Daug mankštinantis prenatalinėje ir priešgimdyminėje fazėje padidins jūsų galimybes lengvai ir patogiai pastoti. Tai gali padėti išvengti nugaros skausmo, patinimo ir per didelio svorio padidėjimo.