Viskas, ką reikia žinoti apie varpos implantą | CK Birla ligoninė

Anksčiau erekcijos disfunkcija (ED) buvo susijusi tik su kaltės ar gėdos jausmu. Tai buvo laikoma silpno vyriškumo ženklu. Tačiau mes įveikėme tą etapą ir dabar ED tiriama kaip tinkama sveikatos būklė. Dėl konstruktyvių gydymo modulių ED galima veiksmingai gydyti panašiai kaip ir kitas sveikatos problemas. Varpos implantas yra sėkmingas ir naudingas ED gydymo metodas.

Dr Shalabh Agrawalvienas iš geriausi varpos implantų chirurgai Gurgaone, šiame straipsnyje nagrinėjama varpos implantų operacijos tema. Štai viskas, ką reikia žinoti svarstant apie varpos implantą. Skaityk.

Kas yra varpos implantas?

Varpos implantas yra medicinos prietaisas. Jis vartojamas vyrų erekcijos disfunkcijai gydyti. Šis prietaisas leidžia ED pacientui patirti beveik natūralią erekciją.

Gydytojai rekomenduoja naudoti naują varpos implantą, kai kitos gydymo priemonės nepadėjo. Paprastai vaistai skiriami kaip pirmoji gydymo linija.

Kas yra geras kandidatas į varpos implantavimo operaciją?

Erekcijos disfunkcija išgydoma naudojant vaistus arba varpos pompą. Nepaisant to, kartais vyras negali pasiekti sėkmingos erekcijos, kad galėtų turėti lytinių santykių šiais būdais.

Gydytojai nurodo varpos implantą, kai pirmiau nurodyti metodai nepadeda. Jei pacientas nėra patenkintas šių gydymo procedūrų rezultatais, jis taip pat gali pasirinkti operaciją.

Be ED, varpos implantas taip pat naudojamas skausmingai erekcijai gydyti. Jums gali būti atlikta implanto operacija, jei:

 • Turite negrįžtamą erekcijos sutrikimą
 • Nesergate plaučių ar šlapimo takų infekcija
 • Jūsų diabetas yra kontroliuojamas

Kokie yra skirtingi varpos implantai?

Varpos implantas taip pat žinomas kaip varpos protezas. Chirurgai dažniausiai naudoja du skirtingus varpos implantus.

 1. Pripučiami implantai – Kaip rodo jo pavadinimas, tai yra varpos implanto tipas, kurį galima pripūsti. Šis protezas gali būti pripučiamas ir išleidžiamas, kai to reikalauja pacientas. Tai dažniausiai naudojami implantai.
 2. Pusiau kietos meškerės – Pusiau standus strypas yra varpos implanto tipas, kuris visada išlieka standus. Jis taip pat vadinamas kaliuoju strypu. Šie implantai nekeičia dydžio ir išlaiko pusiau standžią padėtį.

Kaip veikia varpos implantas?

Varpos implantavimo operacija pacientui nurodoma kaip paskutinė priemonė. Varpos implanto tipas priklauso nuo paciento pasirinkimo ir jo sveikatos būklės praeityje. Gydytojas padės jums tinkamai pasirinkti.

Pripučiamo implanto darbas:

Pripučiamas protezas yra pagamintas iš dviejų cilindrų, rezervuaro ir siurblio. Visos trys šio implanto dalys dedamos į skirtingas kūno dalis.

Cilindrai chirurginiu būdu įdedami į varpos vidų. Kol skysčių rezervuaras įkišamas po apatine pilvo sritimi. Cilindrai prie rezervuaro pritvirtinami per vamzdelį. Tačiau pompa implantuojama po kapšelio maišelio oda tarp sėklidžių.

Norint turėti erekciją, vyrui tereikia paspausti implanto pompą. Paspaudus siurblį, rezervuaro skystis perkeliamas į varpos viduje esančius cilindrus, todėl atsiranda erekcija.

Pusiau kieto strypo darbas:

Pusiau standus strypas visada išlaiko savo standumą ir dydį. Po implantacijos varpos standumas išlieka nepakitęs. Tačiau šis implantas gali nesunkiai padėti pakeisti varpos padėtį. Dėl pusiau standumo jį galima patogiai sulenkti.

Kai vyrui reikia užsiimti seksualine veikla, jis gali tiesiog išlenkti varpą į priekį. Kai jam reikia pasislėpti, jis privalo laikyti varpą link savo kūno.

Ar varpos implantavimo operacija yra saugi?

Varpos implantų operacija yra gana saugi procedūra. Nepaisant to, kaip ir su bet kokia operacija, su ja susijusi rizika.

Varpos implanto rizika yra tokia:

Infekcija: Infekcijos dažnis varpos protezavimo atveju yra mažas. Tačiau infekcijos tikimybė padidėja, jei pacientas serga cukriniu diabetu arba yra patyręs nugaros smegenų pažeidimą. Varpos implantų problemos, tokios kaip infekcija, yra valdomos. Infekcija atsiranda per pirmąsias kelias savaites po operacijos. Dažni varpos implanto infekcijos požymiai yra karščiavimas, pūlių susikaupimas ir patinimas kapšelio srityje.

Varpos implantų problemos: Jei protezas lūžta arba netinkamai funkcionuoja, yra implanto problemų tikimybė. Jei kiltų ši problema, jūsų gydytojas pašalins sugedusį prietaisą ir pakeis jį nauju varpos implantu.

Implantų erozija: Varpos implantas gali patirti eroziją iš vidaus. Prietaisas gali prilipti prie varpos ir sukelti odos problemų. Vidinė implanto erozija – itin reta problema.

Kitos varpos implantų operacijos rizikos yra:

 • Per didelis kraujavimas po operacijos
 • Randinių audinių susidarymas
 • Implanto pompos arba rezervuaro poslinkis

Kaip turėčiau pasiruošti varpos implantavimo operacijai?

Varpos protezavimo operacija nėra sudėtinga procedūra. Prieš operaciją turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:

 • Jūsų urologas padės nuspręsti, ar operacija reikalinga, ar ne. Gydytojas taip pat padės pasirinkti tinkamą implantą, atsižvelgdamas į jūsų sveikatą ir pasirinkimą.
 • Jūsų slaugos komanda prieš procedūrą atliks pagrindinius sveikatos patikrinimus ir patikrinimus. Jūsų ligos istorija bus įvertinta dėl galimų komplikacijų. Taip pat turėsite atlikti urologinį fizinį egzaminą.
 • Prieš operaciją turėtumėte aptarti savo lūkesčius, riziką ir baimes su gydytoju. Jūsų chirurgas taip pat informuos jus apie pooperacinę priežiūrą.
 • Turėtumėte informuoti savo slaugytojų komandą apie šiuo metu vartojamus vaistus.
 • Prieš procedūrą gydytojas patars laikytis dietos.

Ko turėčiau tikėtis varpos implantavimo operacijos metu?

Šią procedūrą galima atlikti adresu CK Birla ligoninė kur galite rasti geriausi varpos implantų chirurgai Gurgaone.

Jūsų chirurgas pasiūlys anesteziją, kad sumažintų procedūros skausmą. Chirurginė vieta bus paruošta nukirpus papildomus plaukus, kad sumažėtų infekcijos rizika.

Chirurgas padarys pjūvį (pjūvį), kad implantuotų prietaisą. Jis gali būti ties varpos pagrindu, žemiau varpos galvutės arba apatinėje pilvo dalyje. Remdamasis pageidaujamu varpos implanto tipu, jūsų chirurgas nustatys padėtį.

Po to jūsų chirurgas kruopščiai susiuos pjūvį, kai procedūra bus baigta.

Kas atsitinka po varpos implanto?

Po procedūros galite tikėtis šių dalykų:

 • Jūsų chirurgas pasiūlys skausmą malšinančius vaistus.
 • Jums taip pat gali būti skiriami antibiotikai, kad išvengtumėte infekcijos po operacijos.
 • Slaugos personalas atidžiai stebės jūsų sveikatą.
 • Atsigavimo laikotarpis paprastai trunka nuo keturių iki šešių mėnesių po operacijos.
 • Gydytojas pateiks konkrečias gaires, padėsiančias atnaujinti kasdienę veiklą.
 • Iš pradžių gydytojas gali paprašyti jūsų varpą laikyti aukštyn ant apatinės pilvo dalies. Tai gali padėti išvengti varpos implanto problemų dėl kreivumo žemyn.

Taip pat skaitykite: Priešlaikinė ejakuliacija – priežastys ir simptomai

Kiek sėkmingi varpos implantai?

Varpos implantų operacijos sėkmės rodikliai yra geri. Jei klinikiniai ekspertai ją atlieka higieniškoje ir gerai prižiūrimoje operacijoje, operacija yra efektyvi 90% atvejų.

Dauguma vyrų po implanto gali išlaikyti savo lytinę funkciją ir geriau atlikti seksualumą.

Ar varpos implantas pastebimas kitiems?

Varpos implanto tipas yra svarbus norint žinoti, ar prietaisas bus pastebimas. Daugeliu atvejų pacientai po operacijos patiria tik nedidelius randus. Be randų, implantas sunkiai išsiskiria.

Kiek laiko veikia varpos implantas?

Varpos protezas gali efektyviai funkcionuoti iki 10-15 metų. Chirurgo vaidmuo yra labai svarbus užtikrinant, kad implantas būtų tinkamai pritvirtintas. Su šia procedūra susijusi rizika gali būti laikoma varpos implantų trūkumais. Chirurgas turi sugebėti sumažinti šios rizikos tikimybę.

Baigiamoji pastaba

Varpos implantų operacija yra patikimas sprendimas gana gėdingai būklei, pavyzdžiui, erekcijos disfunkcijai. Viena procedūra gali trukti daugiau nei dešimtmetį. Jis taip pat yra ypač saugus, jei naudojamas su klinikine priežiūra.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar asmeninių patarimų, galite rezervuoti susitikimą su Dr Shalabh Agrawalkonsultantas – Urologija ir andrologija CK Birla ligoninėje.

Skaityti: Erekcijos disfunkcijos prevencija ir valdymas